Oprawki Clip-On – czym się charakteryzują?

Posted on

Wiosna i lato to pory roku, w których słońce świeci najmocniej. Wtedy też większość osób nosi okulary przeciwsłoneczne. Jednak te osoby, które noszą okulary korekcyjne z powodu wady wzroku, mają mały problem. Często muszą bowiem nosić dwie pary okularów, zarówno okulary korekcyjne, jak i przeciwsłoneczne. Ich ciągła zmiana jest dość niekomfortowa. Rozwiązaniem są oprawki Solano Clip-On. Czym się charakteryzują?

Czym są oprawki typu Clip-On?

Przede wszystkim takie oprawki to rozwiązanie niezwykle praktyczne. Jest to bowiem połączenie okularów korekcyjnych z przeciwsłonecznymi. Clip-On to oprawki przeciwsłoneczne, które osoby noszące okulary korekcyjne mogą nałożyć zawsze, kiedy pojawia się taka potrzeba. Co ważne, takie nakładki zakłada się bardzo łatwo i szybko. Jest to zatem rozwiązanie niezwykle wygodne. Podkreślić tu również trzeba, że oprawki Solano Clip-On wyposażone są w filtr UV 400 i polaryzację, dzięki czemu zapewniają najlepszą ochronę przed promieniami słonecznymi.

Wiosna i lato to pory roku, w których słońce świeci najmocniej

Jakie są zalety oprawek Clip-On?

Jak wspomniano, oprawki Solano Clip-On zapewniają skuteczną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Jednak to nie jedyna ich zaleta. Oprawki wyposażone są również w filtr polaryzacyjny. Dzięki niemu blokowane są refleksy świetlne, które powstają, gdy promienie słoneczne odbijają się od płaskich powierzchni. Jest to zatem idealne rozwiązanie choćby dla kierowców. Odbijające się światło od mokrej nawierzchni na drodze nie będzie już problemem. Wszystko dzięki oprawkom Clip-On, które znacznie zwiększają komfort widzenia.

Czy każdy może korzystać z oprawek Clip-On?

Padają czasem pytania dotyczące tego, czy oprawki typu Clip-On mają jakieś ograniczenia. Konkretnie mowa tu o tym, czy każda osoba, niezależnie od swojej wady wzroku może z takich oprawek korzystać. Ogólnie rzecz ujmując, nie ma tu żadnych przeciwwskazań i takie oprawki polecić można każdemu. Jednak osoby z dość dużą wadą wzroku powinny skonsultować się z okulistą co do możliwości korzystania z oprawek Clip-On.

Marka Solano oferuje swoim klientom szeroki wybór oprawek typu Clip-On

Jakie oprawki Clip-On są dostępne?

Marka Solano oferuje swoim klientom szeroki wybór oprawek typu Clip-On. W asortymencie znajdują się zarówno oprawki klasyczne, jak i te charakteryzujące się bardzo oryginalnym i nowoczesnym designem. Co ciekawe, na rynku dostępna jest również kolekcja sportowa takich oprawek. To idealne rozwiązanie dla osób aktywnych fizycznie. Tak szeroki wybór sprawia, że każdy może znaleźć dla siebie takie oprawki, które spełniać będą indywidualne oczekiwania.